Олексій Буряченко: "В.О. ГОЛОВИ ПОДІЛЬСЬКОЇ РДА ОЛЕКСІЙ БУРЯЧЕНКО ПРОВІВ..."

Олексій Буряченко в facebook:

В.О. ГОЛОВИ ПОДІЛЬСЬКОЇ РДА ОЛЕКСІЙ БУРЯЧЕНКО ПРОВІВ ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОЇ ТИМЧАСОВОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ Об этом сообщает 48kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

... 03 липня 2017 року в.о. голови Подільської райдержадміністрації Олексій Буряченко провів засідання міжвідомчої тимчасової робочої групи районної державної адміністрації з питань управління майном, де розглядалось клопотання в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Котовському районі Станіслава Овсяницького щодо прийому-передачі майна управління.

В ході засідання було зазначено, що з субєктивних причин процес передачі майна управлінню Держпродспоживслужби у Котовському районі, який було заплановано на 21.06.2017 року, не відбувся.

Було прийнято узгоджене рішення про передачу управлінню Держпродспоживслужби поліцією частини майна холодильники з вакцинами згідно опису. Щодо повернення іншого майна керівнику Держпродспоживслужби у Котовському районі рекомендовано направити звернення до відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ в Одеській області, яким буде розглянуто можливість передачі майна балансоутримувачу.Олексій Буряченко
Олексій Буряченко
Олексій Буряченко


ТОП новости

Вход

Меню пользователя